top of page

HAKKIMIZDA.

Doç. Dr Ercan Baş Kimdir ?

lk, orta ve lise öğrenimi Beyşehir’de tamamlayan Ercan Baş,

1996 yılında Beyşehir Lisesinden, 2004 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

Aynı yıl yine Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesinde Üroloji Bölümünde ihtisasa başlayan Baş,

2008 yılında Almanya, Berlin Charite hastanesinde laparoskopik üroonkoloji üzerine gözlemci doktor olarak çalışmıştır.

2009 yılında üroloji ihtisasımı tamamlayarak 2010 yılında Isparta Devlet Hastanesinde zorunlu hizmetime başlayan Ercan Baş,

2012-2014 yılları arasında Isparta’da Özel Davraz Yaşam Hastanesinde çalıştıktan sonra 2014 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji AD’de Yardımcı Doçent olarak başlamıştır.

2021 yılında akademik hayatına son vererek ve Isparta bir ilke imza atarak Üroloji ve Sünnet Kliniği açan Baş, evli ve 3 çocuk babasıdır.

MİKROCERRAHİ-dusuk.png
Bekleme odası

Kliniğimiz Hakkında

Son Teknoloji Ekipman

Ercan Baş Kliniği, kurulduğu günden bu yana son teknoloji cihazlara sahip, fonksiyonel bir sağlık kuruluşu özelliği taşımaktadır. Tanı ve tedavi sürecinin başarıyla sonuçlanmasında gerekli tüm cihazlara sahip olan kliniğimiz cihaz yatırımlarına devam etmektedir.

Mutlu ve Sağlıklı Danışanlar

Kuruluş ilkesi ve vizyonunda mutlu ve sağlıklı danışanlar yaratmak isteyen kliniğimiz, sahip olduğu profesyonel sağlık çalışanları ile hedefini her geçen gün yükseltmektedir. Konusunda uzman hekim ve personellerle verilen hizmet ile sağlık sorunlarınız daha kısa sürede çözümlenmekte, doğru tedavi ve uygulamalarla yaşam kalitenizi artırmaktayız.

Rahat ve Hijyenik Bir Klinik

Randevulu çalışma prensibiyle kliniğimizde vakit kaybetmeden muayenenizi olabilir, rahat ve konforlu bekleme alanlarımızda vakit geçirebilirsiniz.

Kaygı ve stresten uzak profesyonel muayene ve operasyon kalitesine sahip kliniğimiz ile Isparta'da farklı bir sağlık kliniğine sahibiz.

bottom of page