top of page

Sünnet (Bebek, Çocuk, Yetişkin)

Narkozsuz, estetik ve acısız sünnet ile sizlere keyifli bir serüven yaşatıyoruz.

Oyun eşliğinde, doğal uykusunda ve aile nezdinde gerçekleşen sünnet operasyonu ile Isparta'da bir ilki yaşatıyoruz. Sünnet operasyonu öncesi online veya telefon yoluyla randevu almayı lütfen unutmayınız.

Oyun eşliğinde sünnet

Çocuğunuz için sünnet hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Playstation oyun konsolu ya da eğlenceli oyuncaklarla çocuğunuz bir yandan sünnetini oluyor bir yandan da keyifle eğleniyor.

IMG_9343.JPG

Narkozsuz ve estetik

Sünnet operasyonlarımızda narkoz kullanmıyoruz!

Yaklaşık 20 dakika süren sünnet operasyonumuzda yalnızca işlem bölgesi uyuşturularak genel anestezi kullanmıyoruz. Estetik ve doğru yöntemle gerçekleştirdiğimiz sünnet ile çocuklarımız stres ve kaygıdan uzak sünnet oluyor.

Çiçek Şubesi

Doğal uykuda sünnet

Bebekleriniz için özel hazırlanmış odada uyku düzenini bozmadan doğal uykusunda sünnet ediyoruz.  Narkozsuz gerçekleşen operasyonumuz kısa sürede bittikten hemen sonra sizleri evinize  gönderiyoruz.   

concept-healthy-lifestyle-ivf-newborn-baby-sleeps-blanket-copy-space.jpg

Yatışa gerek kalmadan

Sünnet operasyonu sonrası yatışa gerek kalmadan çocuğunuzla evinize hemen gidebiliyorusunuz. Doktorumuzun sizlere vermiş olduğu reçete ve bilgilendirme metinleriyle sünnet sonranız artık çok kolay geçiyor.

sünnet-sonrası-ercan-baş.jpg

Şimdi Randevu Alın

Instagram Galerisi

bottom of page